TURİZM VE OTELCİLİK PORTALI

Sahibinden Altınolukta Kiralık Eşyalı Yazlık

Yazar on Nis 3rd, 2011

   

Altınoluk’ta Kiralık Yazlık

Yaz dönemleri ev kiralama dünyanın birçok ülkesinde yaygınlaşan ve tatilcilere hem kendi evinin konforunu hissetme hem tatil yapma imkânı sağlayan bir sistemdir. Kısa dönem yazlık kiralama sistemini profesyonelce uygulamak ve siz değerli konuklarımıza Altınoluk ta ailenizle birlikte otel kurallarına bağlı kalmadan, yemek saatlerine ve ne yiyeceğine sizin karar verebileceğiniz daha özgün bir tatil şeklidir.

Yazlık evimiz havasının birçok rahtsızlığa iyi gelmesi, Bölgemizde bulunan tatil beldelerine çok kolay ulaşılabilen bir mevkide bulunması ve denize çok yakın olması  (denize 5 nci ev) nedeniyle tercih edilme sebebidir.

Evimiz üç katlıdır. Büyük bir terası,(biz yemeklerimizi genelde burada yeriz. Mangal keyfi bir başka oluyor) ve Kahvaltıların ve akşam çaylarının vazgeçilmezi Verandası, içinde meyve ağaçları ve çiçekleri olan küçük bir bahçesi, üç adet odası ve bir adet salonu vardır.

­

BOŞ OLAN DÖNEMLER

Fiyatlar Günlük Kiralama Bedelidir.10 Günden daha az süreler için yapılan Kiralamalarda 10 günlük bedel alınmaktadır.


 

EV İÇİNDE BULUNAN YATAK SAYISI:

1 nci yatak odası: 1 ADET Çift Kişilik Yatak

2 nci yatak odası: 2 ADET Tek Kişilik Yatak

3 nci yatak odası: 2 ADET Tek Kişilik Yatak

Salonda 2 kişi yatabilir.Toplam (8) sekiz kişi rahat tatil yapabilir.

 

EVDE BULUNAN MAKİNELER

Full beyaz eşyalı ve Klimalı,Uydu antenli

 

 

 

BOŞ OLAN DÖNEMLER İÇİN GÖRÜŞELİM

 

  

Fiyatlar Günlük Kiralama Bedelidir.

10 Günden daha az süreler için yapılan Kiralamalarda

10 günlük bedel alınmaktadır

 

SEZONLUK KİRALAMALAR İÇİN LÜTFEN ARAYIN.

İletişim:

Nusret  GÖKTEPE

Tel:05323110928

mtgoktepe@gmail.com

Bölgede tamamen organik olarak yetiştirilen sebze ve meyveleri, taze balıkları, mahalli süt ürünlerini çok rahat bulacaksınız. Zeytinyağ, yeşil zeytin mutlaka olmazsa olmazlardandır.

Hemen 3 km yanında Güre var. Güre, küçük bir belde olmasına rağmen Edremit Körfezi´nin turizm açısından en hareketli yerlerinden biridir. Çünkü Güre bir termal cennetidir Termal kaynakların varlığı Güre için gerçekten büyük bir şans. Eski çağlardan beri bilinen bir kaplıca merkezi olan bu bölge, 65°C´lik şifalı suyu ile ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlere sağlık sunuyor.Bunun yanısıra bölgenin balıkçılarının barınak olarak kullandığı liman sayesinde en taze balığı burada bulabilir dilerseniz  Dilek Balık Restoranında pişirterek yiyebilirsniz.

Altınoluk 6 km Akçay,6 km Assos (Behramkale)18 km Çanakkale 90 km Truva Harabeleri 60 km Ören,29 Km Ayvalık 53 Km yani her yere çok yakın mesafede. Siz sadece karar verin kendi planınızı kendiniz yapın. Şimdiden iyi tatiller.

3 yorum

 1. sedat esirger Diyor ki:

  biz dört kişilik anne baba ve iki yetişkin kızı olan bir aileyiz ben SGK emeklisi bir kişiyim internetden evinize baktık ve beğendik tabii gördüğümüz kadarı ile mali durumum kısıtlı olduğu için 15günlük yada bir aylık duruma göre kalmak istiyoruz kızlarım daha işe yeni girdikleri için onlar en fazla bir hafta gibi kalacaklar biz eşimle beraber kendimize göre tatilimize devam edicez sizden buna göre bize 15 ve 30 günlük fiatlarınızı söylerseniz bizde buna göre karar vermek isteriz birde tam adresi verebilirseniz memnun oluruz

 2. sedat esirger Diyor ki:

  pardo kalınmak istenen tarihi söylemeyi unuttuk 15 07 2016 tarihinde diye düşünüyoruz

 3. onur Diyor ki:

  merhaba,
  05.07.2017 ila 09.07.2017 tarihleri arasında 2 yetişkin annem ve babam konaklama yapacaktır. fiyat bilgisi rica ederim. tşk.

Yorum Yapın

Önemli not : Yorumunuz denetim için bekliyor.. Yazıya uygun olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır.