İstanbul Kahvaltı Mekanları

Yazar tarih Nis 30th, 2011

Doğayla başbaşa, şehrin gürültüsünden uzak bir pazar sabahı. Tavsiyem. Keyifli bir kahvaltı, doğada bir yürüyüş, yemyeşil kırlar, yanı başınızda şirin bir köy, sıcak bir ev ortamı, yeşilliklerin gölgesinde çay keyfi, Kendine özgün tatlar?.Bunları hayal ederek sabahları kalkarız ama bir türlü gideceğimiz yere doğru dürüst karar veremeyiz ve hatta çoğu zaman yola çıkar, devamı »

Bakla

Yazar tarih Nis 25th, 2011

İnsan beslenmesinde önemli bir yeri olan bakla, özellikle içerdiği bitkisel proteinin zenginliği dolayısıyla rakipsizdir. Taze bakla, taze iç bakla ve bunların konserveleri, enginarla karışık yemekleri ve özellikle kış aylarında pişirilen ve fava adı verilen bakla ezmesi yapılarak değişik şekillerde tüketilmektedir devamı »

Enginar

Yazar tarih Nis 24th, 2011

Geçen gün mahallemizdeki pazarda enginarın fiyatını sordum. Enginar fiyatları almış başını gitmiş. Sanırım Enginarın Kıbrıs?tan geliyor olması fiyatının yüksek olmasına neden oluyor.Öyle dediler. Bizde yerli ürünün çıkmasını bekleriz. Hem İzmir?in Enginarı bir başka oluyor. Neyse ben Enginarı devamı »

Ales Sınav Giriş Belgesi Gelmeyenler

Yazar tarih Nis 22nd, 2011

Daha önce posta yoluyla gelen ALES Sınav Giriş Belgeleri için bu dönem yeni bir uygulama yapılmaktadır.2011 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı İlkbahar Dönemi için Sınav Giriş Belgeleri evlerinize gelmeyecektir.

OSYM  web sayfasından girerek aldığınız çıktı ile sınava girebilirsiniz.Bu  konu kapsamında OSYM bir Basın duyurusu yapmıştır. devamı »

Misafir İlişkileri Departmanı için eleman aranıyor

Yazar tarih Nis 16th, 2011

PERSONEL TEMİNİ YAPILMISTIR.İLGİNİZ İÇİN TESEKKURLER

 

 

Erkek Receptionist aranıyor

Yazar tarih Nis 16th, 2011


devamı »

Gece Resepsiyonisti Aranıyor

Yazar tarih Nis 16th, 2011

devamı »

2011 Yılı Birinci Altı Aylık Rehber Ücretleri

Yazar tarih Nis 14th, 2011

Profesyonel Turist Rehberlerinin Bakanlığımız tarafından 2011 yılı birinci altı ayı için tespit edilen rehber taban ücretleri aşağıdadır: devamı »

Turizm Haftası Kutlu Olsun

Yazar tarih Nis 14th, 2011

Turizm Haftası  (15?22 Nisan)

Toplumumuzda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl 15?22 Nisan tarihleri arasında 81 ilimizde çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Hafta içerisinde halka ve özellikle gençlere yönelik çeşitli konferans, seminer, sempozyum, panel, haftanın önemini vurgulayan çeşitli yarışmalar, defileler ve çevre gezileri düzenlenmektedir. devamı »

Sahibinden Altınolukta Kiralık Eşyalı Yazlık

Yazar tarih Nis 3rd, 2011

   

Altınoluk’ta Kiralık Yazlık

Yaz dönemleri ev kiralama dünyanın birçok ülkesinde yaygınlaşan ve tatilcilere hem kendi evinin konforunu hissetme hem tatil yapma imkânı sağlayan bir sistemdir. Kısa dönem yazlık kiralama sistemini profesyonelce uygulamak ve siz değerli konuklarımıza Altınoluk ta ailenizle birlikte otel kurallarına bağlı kalmadan, yemek saatlerine ve ne yiyeceğine sizin karar verebileceğiniz daha özgün bir tatil şeklidir. devamı »